!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Barebarics tenisky

Vítejte ve světě, kde se spojuje komfort a styl! Představujeme naše dámské barebarics tenisky, které přinášejí revoluční kombinaci pohodlí a moderního designu. Tyto tenisky nejenom vynikají svou lehkostí, ale také respektují přirozený pohyb nohou, poskytujíce vám maximální volnost a flexibilitu. Osvoboďte svůj krok s našimi dámskými barebarics teniskami a objevte nový rozměr komfortu v každodenním životě. Vaše nohy si zaslouží to nejlepší!

24 položek celkem
Barefoot tenisky Barebarics Apollo - Dark Grey & Black
3 890 Kč
Barefoot tenisky Barebarics Apollo v kombinaci černé a tmavě šedé barvy pro všechny fanoušky komfortu a jednoduchého stylu. Tenisky z prvotřídní kůže, prošitou flexibilní podrážkou jsou vyšperkované o barevné akcenty v oblasti špičky a jazyka. Zároveň disponují také šikovně umístěnými reflexními prvky. Elegantní a sofistikovaná barefoot obuv pro všechny, kteří upřednostňují univerzálnost před extravagancí.
+ další
Kód: 13601
Barefoot tenisky Barebarics Arise - White & Black
+ další
Kód: 15434
Barefoot tenisky Barebarics Arise - White & Green
+ další
Kód: 15402
Barefoot tenisky Barebarics Blizzard - Dark Grey
4 690 Kč
Kotníkové barefoot boty Barebarics Blizzard v tmavě šedé barvě odolají i nástrahám zimy. Díky hydrofóbní úpravě a kvalitní nubukové kůži je barefoot jasná volby i v chladnějších měsících. Praktičnost tohoto modelu zvyšuje jednoduché šněrování, vysoký neoprenový jazyk a široký pás na suchý zip. Vsaďte na extravagantnější model, který výborně sladíte s péřovou bundou, či flanelovými košilemi.
+ další
Kód: 13707
Barefoot tenisky Barebarics Blizzard - Dark Chocolate Brown
4 690 Kč
Kotníkové barefoot boty Barebarics Blizzard v tmavě hnědé barvě odolají i nástrahám zimy. Díky hydrofóbní úpravě a kvalitní nubukové kůži je barefoot jasná volby i v chladnějších měsících. Praktičnost tohoto modelu zvyšuje jednoduché šněrování, vysoký neoprenový jazyk a široký pás na suchý zip. Vsaďte na extravagantnější model, který výborně sladíte s péřovou bundou, či flanelovými košilemi.
+ další
Kód: 13673
Barefoot tenisky Barebarics Blizzard - Navy Blue
4 690 Kč
Kotníkové barefoot boty Barebarics Blizzard v tmavě modré barvě odolají i nástrahám zimy. Díky hydrofóbní úpravě a kvalitní nubukové kůži je barefoot jasná volby i v chladnějších měsících. Praktičnost tohoto modelu zvyšuje jednoduché šněrování, vysoký neoprenový jazyk a široký pás na suchý zip. Vsaďte na extravagantnější model, který výborně sladíte s péřovou bundou, či flanelovými košilemi.
+ další
Kód: 13690
Barefoot tenisky Barebarics Element - Clay Red
4 190 Kč
Kotníkové barefoot tenisky Barebarics Element v antukově červené barvě jsou mixem nadupaného designu a jen těžce popsatelného komfortu. Boty vhodné i do přechodného počasí jsou vyrobeny z kvalitní kůže nubuk, která se vyznačuje dobrou vodoodpudivostí. Milovníci stylu určitě ocení i nápadité elementy v podobě motivu hor nad embosovaným logem Barebaricsu, či svěží barevnou kombinaci šňůrek, dotvářející vizuální zážitek bot. Lehké obouvání a mimořádně pohodlný límec na patě ještě umožňují zážitek z chůze.
+ další
Kód: 13814
Barefoot tenisky Barebarics Element - Chalk White
4 190 Kč
Kotníkové barefoot tenisky Barebarics Element v křídově bílé barvě jsou mixem nadupaného designu a jen těžce popsatelného komfortu. Boty vhodné i do přechodného počasí jsou vyrobeny z kvalitní kůže nubuk, která se vyznačuje dobrou vodoodpudivostí. Milovníci stylu určitě ocení i nápadité elementy v podobě motivu hor nad embosovaným logem Barebaricsu, či svěží barevnou kombinaci šňůrek, dotvářející vizuální zážitek bot. Lehké obouvání a mimořádně pohodlný límec na patě ještě umožňují zážitek z chůze.
+ další
Kód: 13831
Barefoot tenisky Barebarics Element - Walnut Brown
4 190 Kč
Kotníkové barefoot tenisky Barebarics Element v oříškově hnědé barvě jsou mixem nadupaného designu a jen těžce popsatelného komfortu. Boty vhodné i do přechodného počasí jsou vyrobeny z kvalitní kůže nubuk, která se vyznačuje dobrou vodoodpudivostí. Milovníci stylu určitě ocení i nápadité elementy v podobě motivu hor nad embosovaným logem Barebaricsu, či svěží barevnou kombinaci šňůrek, dotvářející vizuální zážitek bot. Lehké obouvání a mimořádně pohodlný límec na patě ještě umožňují zážitek z chůze.
+ další
Kód: 13797
Barefoot tenisky Barebarics Evo - Chalk White
+ další
Kód: 15482
Barefoot tenisky Barebarics Lynx - Beige & White
4 390 Kč
Kotníkové barefoot tenisky Barebarics Lynx v béžové barvě jsou ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užít komfort i v chladnějších měsících. Výraznější elementy syntetického nubuku doplňují základní barvy těchto mimořádně pohodlných tenisek. Užijte si odvážný design, prošitou podrážku pro delší životnost, flexibilní materiály a dostatek prostoru pro prsty.
+ další
Kód: 13916
Nahoru
Další produkty