!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské papuče

4 položek celkem
Barefoot papuče Be Lenka Chillax - Amber Yellow
1 990 Kč
První nízké barefoot papuče Be Lenka Chillax v antarově žluté barvě. Vychutnejte si pohodlí pro všechny Vaše prsty díky anatomickému tvaru. Kromě toho určitě oceníte maximální tepelný komfort. Prodloužená životnost díky prošité podešvi. Užijte si barefoot i v teple domova.
+ další
Kód: 15995
Barefoot papuče Be Lenka Chillax - Ankle-cut - Beige
2 190 Kč
První kotníčkové barefoot papuče Be Lenka Chillax v béžové barvě. Vychutnejte si pohodlí pro všechny Vaše prsty díky anatomickému tvaru. Kromě toho určitě oceníte maximální tepelný komfort. Prodloužená životnost díky prošité podešvi. Užijte si barefoot i v teple domova.
+ další
Kód: 16031
Barefoot papuče Be Lenka Chillax - Ankle-cut - Black
2 190 Kč
První kotníčkové barefoot papuče Be Lenka Chillax v černé barvě. Vychutnejte si pohodlí pro všechny Vaše prsty díky anatomickému tvaru. Kromě toho určitě oceníte maximální tepelný komfort. Prodloužená životnost díky prošité podešvi. Užijte si barefoot i v teple domova.
+ další
Kód: 16019
Barefoot papuče Be Lenka Chillax - Beige
1 990 Kč
První nízké barefoot papuče Be Lenka Chillax v béžové barvě. Vychutnejte si pohodlí pro všechny Vaše prsty díky anatomickému tvaru. Kromě toho určitě oceníte maximální tepelný komfort. Prodloužená životnost díky prošité podešvi. Užijte si barefoot i v teple domova.
+ další
Kód: 16007