!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské košile

4 položek celkem
Dámská košile Be Lenka Essentials - Navy
3 490 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13301
Dámská košile Be Lenka Essentials - Pistachio Green
3 490 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13289
Dámská košile Be Lenka Essentials - Powder Pink
3 490 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v pudrově růžové barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13307
Dámská košile Be Lenka Essentials - White
3 490 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v bílé barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13295