!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské mikiny

3 položek celkem
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Beige
3 990 Kč
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v béžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které svůj volný čas rády tráví v nadstandardním komfortu. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13367
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Pistachio Green
3 990 Kč
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které svůj volný čas rády tráví v nadstandardním komfortu. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13361
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Salmon Pink
3 990 Kč
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v lososově růžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které svůj volný čas rády tráví v nadstandardním komfortu. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13373