!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!
25 položek celkem
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Grey
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v šedé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13265
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Jet Black
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v černé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13271
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Navy
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13259
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Pistachio Green
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13236
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Salmon Pink
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v lososově-růžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13277
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - White
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v bílé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13283
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Beige
2 990 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials v béžové barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13433
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Light Lilac
2 990 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials ve světle fialové barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13427
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Navy
2 990 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13421
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Beige
2 990 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v béžové barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13385
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Pistachio Green
2 990 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13379
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Salmon Pink
2 990 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v lososově-růžové barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13391
Nahoru
Další produkty