!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!
22 položek celkem
Dámská košile Be Lenka Essentials - Navy
3 690 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13301
Dámská košile Be Lenka Essentials - Pistachio Green
3 690 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13289
Dámská košile Be Lenka Essentials - Powder Pink
3 690 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v pudrově růžové barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13307
Dámská košile Be Lenka Essentials - White
3 690 Kč
Dámská košile Be Lenka Essentials v bílé barvě. Mimořádně pohodlný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Střih košile je volnější, což přispívá ke zvýšenému pohodlí. Košile je vzadu delší než vepředu a působí tak elegantněji. Oceníte také vynikající vlastnosti jako odvod vlhkosti a díky antibakteriální úpravě i delší pocit svěžesti.
+ další
Kód: 13295
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Beige
3 190 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials v béžové barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13433
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Light Lilac
3 190 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials ve světle fialové barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13427
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Navy
3 190 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13421
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Beige
4 190 Kč
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v béžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které svůj volný čas rády tráví v nadstandardním komfortu. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13367
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Pistachio Green
4 190 Kč
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které svůj volný čas rády tráví v nadstandardním komfortu. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13361
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Salmon Pink
4 190 Kč
Dámská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v lososově růžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které svůj volný čas rády tráví v nadstandardním komfortu. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13373
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials - Navy
5 890 Kč
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Nadčasové a univerzální šaty, které nepřehlédnete a zamilujete si je na první dotek. Extrémně prodyšný a lehký materiál příjemný na dotek oceníte především během horkých letních dnů. 100% bavlna zaručí velmi dobrý odvod vlhkosti. Precizní šití s důrazem na detail dělá ze šatů kousek, který nesmí chybět v žádném kapsulovém šatníku.
+ další
Kód: 13451
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials - Salmon Pink
5 890 Kč
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials v lososově růžové barvě. Nadčasové a univerzální šaty, které nepřehlédnete a zamilujete si je na první dotek. Extrémně prodyšný a lehký materiál příjemný na dotek oceníte především během horkých letních dnů. 100% bavlna zaručí velmi dobrý odvod vlhkosti. Precizní šití s důrazem na detail dělá ze šatů kousek, který nesmí chybět v žádném kapsulovém šatníku.
+ další
Kód: 13439
Nahoru
Další produkty