!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Doplňky a přípravky

35 položek celkem
Bederní bezpečnostní přezka
od 49 Kč
Zacvakávací přezka se zámkem zvyšuje komfort odepínání i zapínání nosítka v oblasti beder a též zvyšuje bezpečnost nosítka. Je součástí kolekce nosítek Be Lenka Neo.
Kód: 10379
Stélka Kids All-year pro podešev KidsComfort
169 Kč
Náhradní stélka s antibakteriální úpravou vhodná pro modely Play, Jolly, Joy, Perk a Fluid. Stélka je vyrobena z PU recyklátu a polyesteru.
+ další
Kód: 15834
Stélka Kids All-year pro podešev KidsUltraGrip
169 Kč
Náhradní stélka s antibakteriální úpravou vhodná pro modely Xplorer a Seasiders. Stélka je vyrobena z PU recyklátu a polyesteru.
+ další
Kód: 15846
Collonil Nubuk & Velours impregnační sprej
od 189 Kč
Collonil Nubuk + Velours je impregnační a ošetřující sprej na koženou obuv vyrobenou z nubukových a velurových usní.
Kód: 5257
Barefoot ponožky Folk - modré
199 Kč
Jedinečné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku! Vyvinuli jsme pro vás speciální ergonomicky tvarovanou barefoot ponožku, která vašim nohám zaručí maximální pocit svobody. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohou neomezují a vy si můžete naplno užívat chůzi v barefoot obuvi. Okouzlí vás prémiovou kvalitou a stylovými barvami.
+ další
Kód: 2402
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - Black
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Ponožky Be Lenka jsou tkané speciální barefoot technologií s vysokým podílem česané bavlny. To znamená, že jsou v prstové části rozšířené, aby prstům poskytly dostatečný prostor pro pohyb. Jemné švy se postarají o to, aby Vás při nošení netlačily a užili jste si maximální pohodlí.
+ další
Kód: 13337
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - Blue
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Jsou tkané barefoot technologií, která respektuje tvar chodidla. Díky vysokému podílu česané bavlny (83%) poskytují potřebný komfort. Ponožky jsou rozšířené v prstové části tak, aby prstům poskytly dostatečný prostor pro pohyb. Jemné švy zabezpečí, aby Vás při nošení netlačily a Vy jste si užili maximální pohodlí.
+ další
Kód: 13329
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - Grey
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Tyto šedé ponožky jsou tkané speciální barefoot technologií a mají vysoký podíl česané bavlny. V prstové části jsou rozšířené, díky čemuž prstům poskytují dostatečný prostor. Jemný šev mezi špičkou a zbytkem ponožky zabezpečí ještě větší komfort při nošení.
+ další
Kód: 13333
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - White
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Bílé ponožky s vysokým podílem česané bavlny jsou tkané speciální barefoot technologií. V prstové části jsou rozšířené, díky čemuž poskytují všem prstům dostatečný prostor. Oceníte i jemný šev mezi špičkou a zbytkem ponožky, což ještě zvyšuje komfort při nošení.
+ další
Kód: 13341
Stélka Ballet flats Black pro podešev AlldayComfort
199 Kč
Náhradní stélka černé barvy vyrobená z polyamidu, polyuretánu a syntetického latexu. Vhodná pro modely balerínek Sophie, Harmony a Bellissima.
+ další
Kód: 14309
Stélka Ballet flats Brown pro podešev AlldayComfort
199 Kč
Náhradní stélka hnědé (tělové) barvy vyrobená z polyamidu, polyuretánu a syntetického latexu. Vhodná pro modely balerínek Sophie, Harmony a Bellissima.
+ další
Kód: 14292
Stélka Barebarics Classic pro podešev ComfortGrip
209 Kč
Náhradní stélka vyrobená z PU recyklátu a mikrovlákna. Disponuje velmi dobrou prodyšností a odvodem vlhkosti. Vhodná pro všechny Barebarics modely s výjimkou modelu Voyager.
+ další
Kód: 14211
Nahoru
Další produkty