!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské košilové šaty

Prozkoumejte naši kolekci stylových dámských košilových šatů, které spojují trendový design s maximálním pohodlím. Ideální volba pro různé příležitosti a ženy, které hledají eleganci a komfort ve svém šatníku.

3 položek celkem
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials - Navy
5 890 Kč
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Nadčasové a univerzální šaty, které nepřehlédnete a zamilujete si je na první dotek. Extrémně prodyšný a lehký materiál příjemný na dotek oceníte především během horkých letních dnů. 100% bavlna zaručí velmi dobrý odvod vlhkosti. Precizní šití s důrazem na detail dělá ze šatů kousek, který nesmí chybět v žádném kapsulovém šatníku.
+ další
Kód: 13451
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials - Salmon Pink
5 890 Kč
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials v lososově růžové barvě. Nadčasové a univerzální šaty, které nepřehlédnete a zamilujete si je na první dotek. Extrémně prodyšný a lehký materiál příjemný na dotek oceníte především během horkých letních dnů. 100% bavlna zaručí velmi dobrý odvod vlhkosti. Precizní šití s důrazem na detail dělá ze šatů kousek, který nesmí chybět v žádném kapsulovém šatníku.
+ další
Kód: 13439
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials - White
5 890 Kč
Dámské košilové šaty Be Lenka Essentials v bílé barvě. Nadčasové a univerzální šaty, které nepřehlédnete a zamilujete si je na první dotek. Extrémně prodyšný a lehký materiál příjemný na dotek oceníte především během horkých letních dnů. 100% bavlna zaručí velmi dobrý odvod vlhkosti. Precizní šití s důrazem na detail dělá ze šatů kousek, který nesmí chybět v žádném kapsulovém šatníku.
+ další
Kód: 13445