!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské midi sukně

3 položek celkem
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Beige
3 190 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials v béžové barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13433
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Light Lilac
3 190 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials ve světle fialové barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13427
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials - Navy
3 190 Kč
Dámská midi sukně Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Dokonalá kombinace ležérní elegance a volnočasového looku, která vynikne na každé postavě. Vytvarovaný pas decentně lemuje ženské křivky a díky nízkému obsahu elastanu pocítíte volnost pohybu. Disponuje částečnou vodoodpudivou povrchovou úpravou a nesmí chybět přední ani zadní kapsy. Jemný detail v podobě gravírovaných knoflíků s nenápadným nápisem Be Lenka podtrhne Váš celkový vzhled.
+ další
Kód: 13421