!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Nízké/polobotky

Vítejte ve světě, kde se spojuje pohodlí s péčí o zdravý vývoj dětských nožiček! Představujeme naše barefoot nízké dětské boty a polobotky, které nejen nabízejí maximální komfort pro každodenní hraní, ale také respektují přirozený pohyb nohou. Tyto boty jsou designově stylové a zároveň funkční, ideální pro každý hravý krok vašich malých dobrodruhů. Oslavte radost z pohybu a bezstarostné objevování světa s našimi barefoot nízkými dětskými botami a polobotkami. Vaše děti si zaslouží to nejlepší!

13 položek celkem
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly - Aqua Green
1 590 Kč
Prémiové kožené barefoot boty na jaro / léto z kolekce Be Lenka Kids s nízkým střihem kolem kotníku. Botičky, které si Vaše dítě zamiluje na první obutí. Jsou navrženy s důrazem na funkčnost a jedinečný design, který je inspirován modelem PLAY. Ergonomicky tvarovaná špička, která poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná 6 mm podrážka bez podpatku a zpracování slovenskými řemeslníky dělá z tohoto modelu toho pravého společníka vašich dětí při jejich objevování světa. Prošitá podrážka pro delší životnost bot.
+ další
Kód: 5149
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly - Blueberry
1 690 Kč
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly v borůvkově modré barvě. Vylepšený model je jako stvořený pro dětský smích a bezstarostnost. O odolnost bot se postará prémiová kůže a prošitá podešev. Určitě oceníte i jednoduché obouvání díky suchým zipům a poutku. Hravé nízké boty lehké váhy jsme vyšperkovali novou jemnou podšívkou a stélkou s vynikajícími absorpčními vlastnostmi.
+ další
Kód: 14538
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly - Raspberry
1 690 Kč
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly v malinově červené barvě. Vylepšený model je jako stvořený pro dětský smích a bezstarostnost. O odolnost bot se postará prémiová kůže a prošitá podešev. Určitě oceníte i jednoduché obouvání díky suchým zipům a poutku. Hravé nízké boty lehké váhy jsme vyšperkovali novou jemnou podšívkou a stélkou s vynikajícími absorpčními vlastnostmi.
+ další
Kód: 14550
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly - Turquoise
1 690 Kč
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly v tyrkysové barvě. Vylepšený model je jako stvořený pro dětský smích a bezstarostnost. O odolnost bot se postará prémiová kůže a prošitá podešev. Určitě oceníte i jednoduché obouvání díky suchým zipům a poutku. Hravé nízké boty lehké váhy jsme vyšperkovali novou jemnou podšívkou a stélkou s vynikajícími absorpčními vlastnostmi.
+ další
Kód: 14562
Dětské barefoot boty Be Lenka Play - Aqua Green
1 590 Kč
Prémiové kožené barefoot boty na jaro / podzim z kolekce Be Lenka Kids. Botičky, které si vaše dítě zamiluje na první obutí. Jsou navrženy s důrazem na funkčnost a jedinečný design. Ergonomicky tvarovaná špička, která poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná 6 mm podrážka bez podpatku a kvalitní zpracování dělají z tohoto modelu toho pravého společníka pro vaše dětí při objevování světa. Prošitá podrážka pro delší životnost bot.
+ další
Kód: 7870
Dětské barefoot boty Be Lenka Play - Cognac
1 890 Kč
Prémiové dětské kožené barefoot boty ve světle hnědé barvě, které si Vaše dítě zamiluje na první obutí. Ergonomicky tvarovaná špička poskytuje dostatek místa pro prsty a zaručí dětem svobodu pohybu. Životnost bot prodlouží prošitá podešev a určitě oceníte i suchý zip pro jednodušší obouvání. Be Lenka Play - pro hru bez omezení.
+ další
Kód: 14634
Dětské barefoot boty Be Lenka Play - Dark Blue
1 890 Kč
Prémiové dětské kožené barefoot boty ve tmavě modré barvě, které si Vaše dítě zamiluje na první obutí. Ergonomicky tvarovaná špička poskytuje dostatek místa pro prsty a zaručí dětem svobodu pohybu. Životnost bot prodlouží prošitá podešev a určitě oceníte i suchý zip pro jednodušší obouvání. Be Lenka Play - pro hru bez omezení.
+ další
Kód: 14610
Dětské barefoot boty Be Lenka Play - Dark Grey
1 890 Kč
Prémiové dětské kožené barefoot boty ve světle tmavě šedé barvě, které si Vaše dítě zamiluje na první obutí. Ergonomicky tvarovaná špička poskytuje dostatek místa pro prsty a zaručí dětem svobodu pohybu. Životnost bot prodlouží prošitá podešev a určitě oceníte i suchý zip pro jednodušší obouvání. Be Lenka Play - pro hru bez omezení.
+ další
Kód: 14646
Nahoru
Další produkty