!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!
43 položek celkem
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Grey
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v šedé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13265
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Jet Black
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v černé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13271
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Navy
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13259
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Pistachio Green
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13236
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Salmon Pink
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v lososově-růžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13277
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - White
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v bílé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13283
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Deep Ocean Blue
1 390 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13463
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Jet Black
1 390 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v černé barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13469
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - White
1 390 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v bílé barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13457
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - Jet Black
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials v černé barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13487
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - Sky Blue
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials ve světle modré barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13481
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - White
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials v bílé barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13475
Nahoru
Další produkty