!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Pánské košile

6 položek celkem
Pánská košile regular Be Lenka Essentials - Blue and White
3 190 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials regular v modro-bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o prodyšnost košile a minimalizuje riziko potu. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky klasických (volnějších) košil.
+ další
Kód: 13517
Pánská košile regular Be Lenka Essentials - Jet Black
3 190 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials regular v černé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o prodyšnost košile a minimalizuje riziko potu. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky klasických (volnějších) košil.
+ další
Kód: 13523
Pánská košile regular Be Lenka Essentials - White
3 190 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials regular v bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o prodyšnost košile a minimalizuje riziko potu. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky klasických (volnějších) košil.
+ další
Kód: 13511
Pánská košile slim Be Lenka Essentials - Blue and White
3 190 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials slim v modro-bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o to, aby košile dýchala a byla odolná nejen vůči potu, ale částečně i vůči špíně. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky užších, křivky těla zvýrazňujících košil.
+ další
Kód: 13499
Pánská košile slim Be Lenka Essentials - Jet Black
3 190 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials slim v černé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o to, aby košile dýchala a byla odolná nejen vůči potu, ale částečně i vůči špíně. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky užších, křivky těla zvýrazňujících košil.
+ další
Kód: 13505
Pánská košile slim Be Lenka Essentials - White
3 190 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials slim v bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o to, aby košile dýchala a byla odolná nejen vůči potu, ale částečně i vůči špíně. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky užších, křivky těla zvýrazňujících košil.
+ další
Kód: 13493