!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Pánské mikiny

6 položek celkem
Pánská mikina bez kapuce Be Lenka Essentials - Black
3 990 Kč
Pánská mikina bez kapuce Be Lenka Essentials v černé barvě. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13548
Pánská mikina bez kapuce Be Lenka Essentials - Dark Blue
3 990 Kč
Pánská mikina bez kapuce Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13554
Pánská mikina bez kapuce Be Lenka Essentials - Dark Green
3 990 Kč
Pánská mikina bez kapuce Be Lenka Essentials v tmavě zelené barvě. Mikina je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13560
Pánská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Black
4 390 Kč
Pánská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v černé barvě. Ideální volba pro muže, kteří svůj volný čas rádi tráví v nadstandardním komfortu. Mikina s patentem je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13529
Pánská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Dark Blue
4 390 Kč
Pánská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Ideální volba pro muže, kteří svůj volný čas rádi tráví v nadstandardním komfortu. Mikina s patentem je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13536
Pánská mikina s kapucí Be Lenka Essentials - Dark Green
4 390 Kč
Pánská mikina s kapucí Be Lenka Essentials v tmavě zelené barvě. Ideální volba pro muže, kteří svůj volný čas rádi tráví v nadstandardním komfortu. Mikina s patentem je tkaná způsobem francouzského froté, díky čemuž je hladká zvenku a měkká zevnitř. 100% bavlna velmi dobře odvádí vlhkost, je netoxická, hypoalergenní a udržitelná. Úprava Ultra Performance navíc zabezpečí mírnou vodoodpudivost a sníženou krčivost.
+ další
Kód: 13542