!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Pánské polokošile

3 položek celkem
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - Jet Black
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials v černé barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13487
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - Sky Blue
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials ve světle modré barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13481
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - White
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials v bílé barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13475