!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!
18 položek celkem
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Deep Ocean Blue
1 390 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13463
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Jet Black
1 390 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v černé barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13469
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - White
1 390 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v bílé barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13457
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - Jet Black
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials v černé barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13487
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - Sky Blue
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials ve světle modré barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13481
Pánská polokošile Be Lenka Essentials - White
1 890 Kč
Pánská polokošile Be Lenka Essentials v bílé barvě. Je ideální volbou pro muže, kteří vyhledávají nadstandardní komfort, kvalitu a jsou vyznavači sportovní elegance. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13475
Pánská košile regular Be Lenka Essentials - Blue and White
2 990 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials regular v modro-bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o prodyšnost košile a minimalizuje riziko potu. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky klasických (volnějších) košil.
+ další
Kód: 13517
Pánská košile regular Be Lenka Essentials - Jet Black
2 990 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials regular v černé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o prodyšnost košile a minimalizuje riziko potu. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky klasických (volnějších) košil.
+ další
Kód: 13523
Pánská košile regular Be Lenka Essentials - White
2 990 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials regular v bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o prodyšnost košile a minimalizuje riziko potu. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky klasických (volnějších) košil.
+ další
Kód: 13511
Pánská košile slim Be Lenka Essentials - Blue and White
2 990 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials slim v modro-bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o to, aby košile dýchala a byla odolná nejen vůči potu, ale částečně i vůči špíně. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky užších, křivky těla zvýrazňujících košil.
+ další
Kód: 13499
Pánská košile slim Be Lenka Essentials - Jet Black
2 990 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials slim v černé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o to, aby košile dýchala a byla odolná nejen vůči potu, ale částečně i vůči špíně. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky užších, křivky těla zvýrazňujících košil.
+ další
Kód: 13505
Pánská košile slim Be Lenka Essentials - White
2 990 Kč
Pánská košile Be Lenka Essentials slim v bílé barvě. Vyrobená tak, aby zvládla celodenní povinnosti v práci, nebo dlouhé oslavy výjimečných událostí. Povrchová úprava Ultra Performance se postará o to, aby košile dýchala a byla odolná nejen vůči potu, ale částečně i vůči špíně. Navíc se její majitel nemusí bát ani nečekaných nehod s nápoji, protože košile disponuje i částečnou vodoodpudivostí. Pro milovníky užších, křivky těla zvýrazňujících košil.
+ další
Kód: 13493
Nahoru
Další produkty