!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

pedag Protector XXL 400

Kód: 14430
Značka: Be Lenka
290 Kč
Skladem
Extrémně účinný impregnační sprej pro všestranné použití. Pedag Protector XXL je vhodný na ošetřování různorodé obuvi z hladké i nubukové kůže, textilií, nebo syntetiky. Účinně chrání před nežádoucí vlhkostí, skvrnami i nečistotami a navíc obsahuje vyživující složku. Před použitím si pozorně přečtěte informace o produktu a návod na použití. Objem: 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: butan; uhlovodíky C7, n-alkany, isoalkany, cykloalkany; uhlovodíky C11-C12, isoalkany, <2 % aromatické uhlovodíky; uhlovodíky C6-C7, n-alkany, isoalkany, cykloalkany, < 5% n-hexan; n-butyl-acetát < 2%; cyklohexan < 1%; n-hexan < 1% Před použitím přípravku vyzkoušejte test stálebarevnosti na méně viditelném místě obuvi Před prvním použitím doporučujeme nastříkat na obuv ze vzdálenosti přibližně 30 cm Před dalšími aplikacemi očistěte obuv čistým vlhkým hadrem, abyste odstranili uvolněné nečistoty Po aplikaci nechte důkladně vyschnout Aplikujte pravidelně Bezbarvý UPOZORNĚNÍ: NEBEZPEČÍ - extrémně hořlavý aerosol. Dráždí pokožku. Toxický pro vodní organismy. Může způsobit dlouhodobě nežádoucí účinky ve vodním prostředí. Opakovaná aplikace může způsobit vysušení, nebo popraskání pokožky. Výpary mohou způsobit ospalost a závratě. Nevdechovat aerosol. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal, nebo označení produktu. Nádoba je pod tlakem: chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C. Nepropichujte ani nespalujte po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně, nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně – Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při aplikaci dostatečně větrejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a přípravky
Hmotnost: 0.22 kg
Pohlaví: unisex

Vítejte v kategorii Slow Fashion: Nakupujte s ohledem na planetu. Naše produkty podporují udržitelnost a snižují uhlíkovou stopu. Zastáváme zásady kvality, lokálních zdrojů a evropské výroby. Objednejte si prémiové barefoot boty a nosítka Be Lenka pro děti, změňte své obouvací a pohybové návyky