!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Ponožky

16 položek celkem
Barefoot ponožky - šedé
199 Kč
Jedinečné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku! Vyvinuli jsme pro vás speciální ergonomicky tvarovanou barefoot ponožku, která vašim nohám zaručí maximální pocit svobody. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohou neomezují a vy si můžete naplno užívat chůzi v barefoot obuvi. Okouzlí vás prémiovou kvalitou a stylovými barvami.
+ další
Kód: 8911
Barefoot ponožky Folk - modré
199 Kč
Jedinečné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku! Vyvinuli jsme pro vás speciální ergonomicky tvarovanou barefoot ponožku, která vašim nohám zaručí maximální pocit svobody. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohou neomezují a vy si můžete naplno užívat chůzi v barefoot obuvi. Okouzlí vás prémiovou kvalitou a stylovými barvami.
+ další
Kód: 2402
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - Black
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Ponožky Be Lenka jsou tkané speciální barefoot technologií s vysokým podílem česané bavlny. To znamená, že jsou v prstové části rozšířené, aby prstům poskytly dostatečný prostor pro pohyb. Jemné švy se postarají o to, aby Vás při nošení netlačily a užili jste si maximální pohodlí.
+ další
Kód: 13337
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - Blue
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Jsou tkané barefoot technologií, která respektuje tvar chodidla. Díky vysokému podílu česané bavlny (83%) poskytují potřebný komfort. Ponožky jsou rozšířené v prstové části tak, aby prstům poskytly dostatečný prostor pro pohyb. Jemné švy zabezpečí, aby Vás při nošení netlačily a Vy jste si užili maximální pohodlí.
+ další
Kód: 13329
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - Grey
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Tyto šedé ponožky jsou tkané speciální barefoot technologií a mají vysoký podíl česané bavlny. V prstové části jsou rozšířené, díky čemuž prstům poskytují dostatečný prostor. Jemný šev mezi špičkou a zbytkem ponožky zabezpečí ještě větší komfort při nošení.
+ další
Kód: 13333
Barefootové ponožky - Low-cut - Essentials - White
199 Kč
Kotníkové barefootové ponožky Be Lenka by neměly chybět v žádném šatníku především během letních dní. Bílé ponožky s vysokým podílem česané bavlny jsou tkané speciální barefoot technologií. V prstové části jsou rozšířené, díky čemuž poskytují všem prstům dostatečný prostor. Oceníte i jemný šev mezi špičkou a zbytkem ponožky, což ještě zvyšuje komfort při nošení.
+ další
Kód: 13341
Barebarics - Barefootové ponožky - Low-cut - Black
229 Kč
Černé kotníkové barefootové ponožky Barebarics Low-cut jsou univerzální na každodenní štýlové nošení a zdravé obouvání. Jsou vyrobeny z měkkých materiálů s vysokým obsahem bavlny. Anatomický tvar ponožek zabezpečuje dostatečný prostor pro Vaše prsty. V kotníkové oblasti je jemný a vyvýšený lem ve tvaru jazyka. Pocítíte hebkou texturu, flexibilitu a volnost při chůzi.
+ další
Kód: 14284
Barebarics - Barefootové ponožky - Low-cut - White
229 Kč
Bílé kotníkové barefootové ponožky Barebarics Low-cut jsou univerzální na každodenní štýlové nošení a zdravé obouvání. Jsou vyrobeny z měkkých materiálů s vysokým obsahem bavlny. Anatomický tvar ponožek zabezpečuje dostatečný prostor pro Vaše prsty. V kotníkové oblasti je jemný a vyvýšený lem ve tvaru jazyka. Pocítíte hebkou texturu, flexibilitu a volnost při chůzi.
+ další
Kód: 14288
Barebarics - Barefootové ponožky - No-Show - Black
229 Kč
Černé kotníkové barefootové ponožky Barebarics No Show jsou vyrobeny z lehkého a kvalitního materiálu. Díky vysokému podílu bavlny a lemu pod kotníkem pocítí Vaše chodidla a prsty pohodlí během celého dne. Tyto univerzální a stylové ponožky z přírodních materiálů potěší každého nadšence barefoot pohodlí.
+ další
Kód: 14268
Barebarics - Barefootové ponožky - No-Show - White
229 Kč
Bílé kotníkové barefootové ponožky Barebarics No Show jsou vyrobeny z lehkého a kvalitního materiálu. Díky vysokému podílu bavlny a lemu pod kotníkem pocítí Vaše chodidla a prsty pohodlí během celého dne. Tyto univerzální a stylové ponožky z přírodních materiálů potěší každého nadšence barefoot pohodlí.
+ další
Kód: 14272
Barefootové ponožky - Crew - Essentials - Black
229 Kč
Barefootové ponožky černé barvy by neměly chybět v žádném barefootovém šatníku. Ponožky Be Lenka jsou tkané speciální barefoot technologií s vysokým podílem česané bavlny. To znamená, že jsou v prstové části rozšířené, aby prstům poskytly dostatečný prostor pro pohyb. Jemné švy se postarají o to, aby Vás při nošení netlačily a užili jste si maximální pohodlí.
+ další
Kód: 13317
Barefootové ponožky - Crew - Essentials - White
229 Kč
Barefootové ponožky Be Lenka představují základ barefootového šatníku. Bílé ponožky s vysokým podílem česané bavlny jsou tkané speciální barefoot technologií. V prstové části jsou rozšířené, díky čemuž poskytují všem prstům dostatečný prostor. Oceníte i jemný šev mezi špičkou a zbytkem ponožky, což ještě zvyšuje komfort při nošení.
+ další
Kód: 13313
Nahoru
Další produkty