!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Sněhule

15 položek celkem
Dětské barefoot tenisky Be Lenka Joy - Aqua Green
od 1 390 Kč–40 %
od 834 Kč
Dopřejte svým nejmenším mnoho radosti na každém kroku. Barefoot boty Be Lenka Joy s nízkým střihem si zamilují už na první obutí. Lehká, vzdušná a pohodlná obuv pro nesčetné aktivity Vašich dětí. Prošitá podrážka pro delší životnost bot.
+ další
Kód: 8878
Dětské barefoot boty Be Lenka Play - Aqua Green
1 590 Kč–40 %
od 954 Kč
Prémiové kožené barefoot boty na jaro / podzim z kolekce Be Lenka Kids. Botičky, které si vaše dítě zamiluje na první obutí. Jsou navrženy s důrazem na funkčnost a jedinečný design. Ergonomicky tvarovaná špička, která poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná 6 mm podrážka bez podpatku a kvalitní zpracování dělají z tohoto modelu toho pravého společníka pro vaše dětí při objevování světa. Prošitá podrážka pro delší životnost bot.
+ další
Kód: 7798
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly - Aqua Green
od 1 490 Kč –30 %
od 1 043 Kč
Prémiové kožené barefoot boty na jaro / léto z kolekce Be Lenka Kids s nízkým střihem kolem kotníku. Botičky, které si Vaše dítě zamiluje na první obutí. Jsou navrženy s důrazem na funkčnost a jedinečný design, který je inspirován modelem PLAY. Ergonomicky tvarovaná špička, která poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná 6 mm podrážka bez podpatku a zpracování slovenskými řemeslníky dělá z tohoto modelu toho pravého společníka vašich dětí při jejich objevování světa. Prošitá podrážka pro delší životnost bot.
+ další
Kód: 5149
Dětské barefoot boty Be Lenka Jolly - Blue & Black
1 590 Kč –30 %
1 113 Kč
Prémiové kožené barefoot botky na jaro / léto z kolekce Be Lenka Kids s nízkým střihem kolem kotníku s ještě větším důrazem na ekologický rozměr obuvi. Botky, které si Vaše dítě zamiluje na první obutí. Jsou navrženy s důrazem na funkčnost a jedinečný design, který je inspirovaný modelem PLAY. Ergonomicky tvarovaná špička, která poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná 6 mm podrážka bez podpatku, která obsahuje 10% recyklovaných zbytků podešví. Zpracování slovenskými řemeslníky dělá z tohoto modelu toho pravého společníka Vašich dětí při jejich objevování světa.
+ další
Kód: 9216
Dětské barefoot tenisky Be Lenka Fluid - Brown & Black
1 890 Kč –40 %
1 134 Kč
Jako když se dětská veselost a nespoutanost obuje do hravosti barev - přesně to je model Be Lenka Fluid. Souhra dvou prémiových typů kůže dělá z této boty tu nejlepší obuv pro Vaše děti. Je lehká, s ověřenou 6mm tlustou flexibilní podrážkou a úžasnou svobodou pro pohyb chodidel. Be Lenka Fluid je výjimečný model s ohledem na přírodu a životní prostředí. Při jeho výrobě byly použity zbytkové prémiové materiály z jiných produktů.
+ další
Kód: 10893
Dětské barefoot tenisky Be Lenka Seasiders - Bluelicious
od 1 590 Kč –10 %
od 1 431 Kč
S barefoot boty Be Lenka Seasiders Vaše děti prožijí pohádková dobrodružství. Extrémně lehké a flexibilní materiály s prošitou podešví KidsUltraGrip jsou ideálním základem pro bezstarostné léto. Kombinace modré a horčicové barvy Vám možná nápadně připomíná jednu slavnou rybku. Nezapomeňte své děti obout do pohodlí barefootu.
+ další
Kód: 12088
Dětské barefoot tenisky Be Lenka Fluid - Blue & Grey
1 890 Kč
Jako když se dětská veselost a nespoutanost obuje do hravosti barev - přesně to je model Be Lenka Fluid. Souhra dvou prémiových typů kůže dělá z této boty tu nejlepší obuv pro Vaše děti. Je lehká, s ověřenou 6mm tlustou flexibilní podrážkou a úžasnou svobodou pro pohyb chodidel. Be Lenka Fluid je výjimečný model s ohledem na přírodu a životní prostředí. Při jeho výrobě byly použity zbytkové prémiové materiály z jiných produktů.
+ další
Kód: 10873
Dětské barefoot tenisky Be Lenka Xplorer - Blue & Olive Black
2 150 Kč
Extrémně lehké dětské barefoot boty Xplorer navrhnuty pro neposedné malé objevitele. Sportovní design těchto botek je inspirovaný úžasným světem dinosaurů. Nová podešev KidsUltraGrip s veselým kresleným vzorkem je vyrobená z kvalitní TR gumy. Černo-modré tenisky jednoduše dotáhnete efektním stoperem. Barefoot v tom nejmodernějším provedení pro Vaše nejmenší.
+ další
Kód: 12012
Dětské zimní barefoot boty Be Lenka Winter Kids - All Black
2 590 Kč
Mezi dospěláky oblíbený zimní barefoot model také i v dětské verzi. Be Lenka Winter Kids v černé barvě jsou velmi teplé zimní barefoot boty, o což se stará podšívka z merino vlny. Vodoodpudivost zvyšuje membrána a prvotřídní kůže. Kapsový jazyk zabraňuje vniknutí nečistot do bot, které se navíc velmi lehce obouvají. Dětský model je vyšperkovaný reflexními prvky. Jeden model pro celou rodinu - užívejte si zimu v Be Lenka Winter.
+ další
Kód: 12907
Dětské zimní barefoot boty Be Lenka Winter Kids - Dark Cherry Red
2 590 Kč
Mezi dospěláky oblíbený zimní barefoot model také i v dětské verzi. Be Lenka Winter Kids v tmavě červené barvě jsou velmi teplé zimní barefoot boty, o což se stará podšívka z merino vlny. Vodoodpudivost zvyšuje membrána a prvotřídní kůže. Kapsový jazyk zabraňuje vniknutí nečistot do bot, které se navíc velmi lehce obouvají. Dětský model je vyšperkovaný reflexními prvky. Jeden model pro celou rodinu - užívejte si zimu v Be Lenka Winter.
+ další
Kód: 12936
Dětské zimní barefoot boty Be Lenka Winter Kids - Chocolate
2 590 Kč
Mezi dospěláky oblíbený zimní barefoot model také i v dětské verzi. Be Lenka Winter Kids v čokoládové barvě jsou velmi teplé zimní barefoot boty, o což se stará podšívka z merino vlny. Vodoodpudivost zvyšuje membrána a prvotřídní kůže. Kapsový jazyk zabraňuje vniknutí nečistot do bot, které se navíc velmi lehce obouvají. Dětský model je vyšperkovaný reflexními prvky. Jeden model pro celou rodinu - užívejte si zimu v Be Lenka Winter.
+ další
Kód: 12876
Dětské zimní barefoot boty Be Lenka Winter Kids - Ocean Blue
2 590 Kč
Mezi dospěláky oblíbený zimní barefoot model také i v dětské verzi. Be Lenka Winter Kids v oceánově modré barvě jsou velmi teplé zimní barefoot boty, o což se stará podšívka z merino vlny. Vodoodpudivost zvyšuje membrána a prvotřídní kůže. Kapsový jazyk zabraňuje vniknutí nečistot do bot, které se navíc velmi lehce obouvají. Dětský model je vyšperkovaný reflexními prvky. Jeden model pro celou rodinu - užívejte si zimu v Be Lenka Winter.
+ další
Kód: 12966
Nahoru
Další produkty