!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské teplákové kalhoty

6 položek celkem
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Beige
2 990 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v béžové barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13385
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Pistachio Green
2 990 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13379
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Salmon Pink
2 990 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v lososově-růžové barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13391
Dámské kalhoty Be Lenka Essentials - Grey
4 590 Kč
Dámské kalhoty Be Lenka Essentials v šedé barvě. Ideální na výjimečné události, ale i na každodenní chvíle do práce. Milovnice volnosti pohybu ocení i jemnou elasticitu materiálu, který se kromě toho vyznačuje i vodoodpudivostí a malou krčivostí. Kalhoty ztělesňují mix ležérní elegance a sportovního looku, který doplňují dvě praktické kapsy vpředu.
+ další
Kód: 13409
Dámské kalhoty Be Lenka Essentials - Navy
4 590 Kč
Dámské kalhoty Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Ideální na výjimečné události, ale i na každodenní chvíle do práce. Milovnice volnosti pohybu ocení i jemnou elasticitu materiálu, který se kromě toho vyznačuje i vodoodpudivostí a malou krčivostí. Kalhoty ztělesňují mix ležérní elegance a sportovního looku, který doplňují dvě praktické kapsy vpředu.
+ další
Kód: 13397
Dámské kalhoty Be Lenka Essentials - Nude pink
4 590 Kč
Dámské kalhoty Be Lenka Essentials v pudrově růžové barvě. Ideální na výjimečné události, ale i na každodenní chvíle do práce. Milovnice volnosti pohybu ocení i jemnou elasticitu materiálu, který se kromě toho vyznačuje i vodoodpudivostí a malou krčivostí. Kalhoty ztělesňují mix ležérní elegance a sportovního looku, který doplňují dvě praktické kapsy vpředu.
+ další
Kód: 13403