!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámské teplákové kalhoty

Dopřejte si pohodlí s dámskými teplákovými kalhotami Be Lenka v různých barvách. S povrchovou úpravou Ultra Performance jsou odolné vůči mačkání a udržují dlouho čistý vzhled. Materiál se 100% podílem bavlny zajišťuje efektivní odvod vlhkosti, ideální zejména během teplejších dnů."

3 položek celkem
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Beige
3 190 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v béžové barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13385
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Pistachio Green
3 190 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13379
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials - Salmon Pink
3 190 Kč
Dámské teplákové kalhoty Be Lenka Essentials v lososově-růžové barvě. Jsou jasnou volbou pro všechny milovnice každodenního pohodlí. Díky povrchové úpravě Ultra Performance je materiál odolný vůči krčivosti a zároveň zůstane dlouho čistý. 100% podíl bavlny kromě jiného velmi dobře odvádí vlhkost během teplejších dní.
+ další
Kód: 13391