!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Dámská trička s kulatým výstřihem

6 položek celkem
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Grey
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v šedé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13265
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Jet Black
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v černé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13271
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Navy
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13259
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Pistachio Green
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v pistáciově zelené barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13236
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Salmon Pink
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v lososově-růžové barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13277
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - White
1 390 Kč
Dámské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v bílé barvě. Je ideální volbou pro všechny ženy, které vyhledávají nadstandardný komfort a kvalitu. Pyšní se extrémní prodyšností a antibakteriální úpravou. 100% bavlna zaručuje velmi dobrý odvod vlhkosti a díky výborné elasticitě se dokonale přizpůsobí různým typům postavy.
+ další
Kód: 13283