!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Pánská trička s kulatým výstřihem

3 položek celkem
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Deep Ocean Blue
1 490 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v tmavě modré barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13463
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - Jet Black
1 490 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v černé barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13469
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials - White
1 490 Kč
Pánské tričko s kulatým výstřihem Be Lenka Essentials v bílé barvě. Elegantní tričko pro muže, kteří hledají nadstandardní komfort a kvalitu. Oceníte pohodlný střih a jemnost materiálu, který se pyšní vysokou prodyšností. Prémiová bavlna SUPIMA® tvoří 95% složení trička. Vlákna této bavlny jsou dvakrát tlustší oproti běžné bavlně, čímž zvyšují odolnost. Antibakteriální úprava zaručí, že i ty nejnáročnější dny zvládnete ve větším komfortu.
+ další
Kód: 13458