!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Zimní/podzimní

Vítejte v naší kolekci pánských barefoot, kde spojujeme odolnost s pohodlím v chladnějších měsících! Představujeme naše pánské barefoot zimní a podzimní boty, které vás nejen ochrání před nepříznivým počasím, ale také podpoří přirozený pohyb vašich nohou. Tyto boty kombinují moderní design s technologií barefoot. Oslavte každý krok s našimi pánskými barefoot zimními a podzimními botami – váš klidný a komfortní společník v každém počasí!

6 položek celkem
Barefoot boty Be Lenka Atlas - Matt Black
+ další
Kód: 13355
Zimní barefoot boty Be Lenka Bliss - Black
4 190 Kč
Be Lenka Bliss v sobě zhmotňují moderní barefoot boty do chladnějších dnů. Nadčasově vypadající zimní obuv dostatečně ochrání Vaše nohy před zimou. Promyšlené šněrování s ozdobným jazykem a ověřený DeepGrip zaručí Vaši bezpečnost i při nečekaných výkyvech počasí.
+ další
Kód: 10826
Zimní barefoot boty Be Lenka Winter 3.0 - Black
4 390 Kč
Užívejte si benefity barefoot i během mrazivé zimy v botách Be Lenka Winter 3.0 v černé barvě. Vylepšená verze našeho nejprodávanějšího zimního modelu na každodenní toulky. Správou tepelnou izolaci zabezpečí podšívka z merino vlny. Be Lenka Winter - pro pohodovou zimu.
+ další
Kód: 14329
Zimní barefoot boty Be Lenka Winter 3.0 - Chocolate
4 390 Kč
Užívejte si benefity barefoot i během mrazivé zimy v botách Be Lenka Winter 3.0 v čokoládové barvě. Vylepšená verze našeho nejprodávanějšího zimního modelu na každodenní toulky. Správou tepelnou izolaci zabezpečí podšívka z merino vlny. Be Lenka Winter - pro pohodovou zimu.
+ další
Kód: 14340
Zimní barefoot boty Be Lenka Winter 3.0 - Matt Black
4 390 Kč
Užívejte si benefity barefoot i během mrazivé zimy v botách Be Lenka Winter 3.0 v matné černé barvě. Vylepšená verze našeho nejprodávanějšího zimního modelu na každodenní toulky. Správou tepelnou izolaci zabezpečí podšívka z merino vlny. Be Lenka Winter - pro pohodovou zimu.
+ další
Kód: 14354
Zimní barefoot boty Be Lenka Winter 3.0 - Walnut Brown
4 390 Kč
Užívejte si benefity barefoot i během mrazivé zimy v botách Be Lenka Winter 3.0 v oříškové barvě. Vylepšená verze našeho nejprodávanějšího zimního modelu na každodenní toulky. Správou tepelnou izolaci zabezpečí podšívka z merino vlny. Be Lenka Winter - pro pohodovou zimu.
+ další
Kód: 12856