!!! VYPLNĚNÍM FORMULÁŘŮ SPOKOJENOSTI ZÍSKÁTE SLEVU NA DALŠÍ NÁKUP VE VÝŠI 10% !!!

Nosítka

Prozkoumejte naši širokou škálu nosítek na nošení dětí. Ergonomický design pro pohodlí rodičů i dětí. Vyberte si z naší kvalitní a bezpečné kolekce nosítek pro každou příležitost.

4 položek celkem
Bederní bezpečnostní přezka
od 49 Kč
Zacvakávací přezka se zámkem zvyšuje komfort odepínání i zapínání nosítka v oblasti beder a též zvyšuje bezpečnost nosítka. Je součástí kolekce nosítek Be Lenka Neo.
Kód: 10379
Nosítko Be Lenka 4ever - Celtic - Cyan Blue
od 3 890 Kč

Ergonomické rostoucí nosítko Be Lenka. Vhodné na nošení dětí od tří měsíců. Na výběr ze dvou typů ramenních popruhů: klasické ergonomicky tvarované bez možnosti křížení nebo široké s možností křížení. Součástí nosítka jsou slintáčky - chrániče ramenních popruhů.

Kód: 10240
Nosítko Be Lenka Mini - Folk - Grey
od 4 190 Kč
Ergonomické rostoucí nosítko Be Lenka Mini s originálním designem. Vhodné na nošení dětí od 3 kg. Popruhy jsou klasické ergonomicky tvarované bez možnosti křížení. Součástí nosítka jsou slintáčky - chrániče ramenních popruhů.
Kód: 10384
Nosítko Be Lenka Toddler Bloom - Modrý
4 390 Kč
Ergonomické nosítko Be Lenka je výbornou pomůckou na nošení dětí. Je vyrobeno z vysoce kvalitní organické bavlny. Jednoduše a rychle si je nasadíte a zapnete, hodí se proto na krátkodobé i dlouhodobé nošení, doma i na procházce v parku či ve městě.
Kód: 10679